MALBORK - Młodszy Grafik

Miejscowość: MALBORK Data dodania: 19.09.2017

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Grafik

Praca stacjonarna: Malbork

Wymagania:

  • Praktyczna  znajomość programów Adobe Photoshop i Illustrator
  • Umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku
  • Kreatywność i inicjatywa własna w tworzeniu projektów
  • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym i marketingu
  • Zmysł estetyczny

Obowiązki:

  • Retusz zdjęć studyjnych i plenerowych
  • Projektowanie materiałów graficznych do publikacji na stronach internetowych i w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie mailingów
  • Projektowanie drukowanych materiałów reklamowych
  • Retusz oraz optymalizacja materiałów zdjęciowych (packshot, stylizacje na modelach etc.)
  • Współpraca z zespołem i głównym grafikiem

Oferujemy:

  • Pełnowymiarowe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Rozwój zawodowy, budowanie doświadczenia, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania, rabaty pracownicze
  • Praca w zgranym i przyjaznym zespole, czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • Motywujące do rozwoju i realizacji sportowych pasji środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i LM na adres: praca@ks-sport.pl z klauzulą dot. przetwarzania danych. W tytule wiadomości proszę wpisać:  Młodszy Grafik.

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.