REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejscowość: MALBORK Data dodania: 19.09.2017

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

praca mobilna

siedziba firmy: Malbork

Zadania na stanowisku:

  • Bezpośredni nadzór nad działalnością salonów w podległym regionie,
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych w podległym regionie oraz podejmowanie działań zapewniających ich realizację,
  • Zarządzanie zespołem w tym rekrutacja, rozwój, motywowanie pracowników,
  • Egzekwowanie przestrzegania procedur i standardów obowiązujących w sieci,
  • Analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży oraz działań konkurencji rynkowej do Dyrektora Sprzedaży,
  • Koordynacja otwarć nowych salonów,
  • Systematyczne wizyty w podległych salonach,
  • Komunikacja i współpraca z Centralą firmy,
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży detalicznej (preferowana branża odzieżowa),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Inicjatywa i skuteczność w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • Zaawansowane znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: płaca zasadnicza + system premiowania uzależniony od wyników,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@ks-sport.pl z dopiskiem REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY w tytule wiadomości oraz klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.