MAGAZYNIER

Miejscowość: Malbork Data dodania: 19.09.2017

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

W magazynie z odzieżą i obuwiem sportowym

praca stacjonarna: Pomorskie/Malbork

Zakres obowiązków
• Obsługa magazynu
• Przyjęcie i wydanie towaru
• Kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym
• Przygotowywanie zamówień dla Klientów
• Utrzymanie porządku na magazynie

• Znajomość obsługi komputera
• Dokładność, dynamika, zdolności organizacyjne, samodyscyplina, odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie

Osoby chętne i zmotywowane do pracy prosimy o przesłanie maksymalnie dwustronicowego CV (zdjęcie mile widziane) na adres rekrutacja@ks-sport.plZ dopiskiem w temacie: MAGAZYNIER - Malbork. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KS Sport Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)” Uprzejmie informujemy , iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.  Zapraszamy do zapoznania się z Nami na naszej stronie internetowej i Facebooku

Oferta objęta programem poleceń pracowniczych „Zarabianie przez polecanie”

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.