Wspieramy inicjatywę! Aktywnie!

Dodano: 2016-06-28 01:12:39 Kategoria: nieprzypisano Wyświetlenia: 1228

Klub biegacza z grupą Malbork – będąc amatorskim klubem sportowym zrzeszyła pasjonatów biegania niezależnie od wieku i dystansu. Zaszczepiają pasję do biegania, dzielą się wiedzą i radością czerpaną z biegania.
Na przestrzeni 2 miesięcy zorganizowali 2 biegi GPX Parkowa 5 z Grupą Malbork, zachęcając gorąco każdą chętną osobę do wzięcia udziału i aktywnego spędzenia czasu. Tak wspaniałą postawę należy doceniać, dlatego chętnie wsparliśmy oba biegi.