Web Developer

Miejscowość: Malbork Data dodania: 19.09.2017

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Firma KS SPORT w związku z dynamicznym rozwojem, obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: Web Developer.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (w tym dokumentacji) opartych na technologii PHP5 i MySQL,
  • tworzenie instrukcji oraz prowadzenie szkoleń z zakresu nowo powstałych aplikacji,
  • czuwanie nad prawidłowym działaniem aplikacji informatycznych wykorzystywanych w obrębie firmy (w tym wsparcie techniczne).

WYMAGANIA:

  • znajomość w stopniu bardzo dobrym PHP5 oraz programowania obiektowego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
  • znajomość technologii HTML, CSS oraz XML,
  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność – praca stacjonarna (Malbork).

OFERUJEMY:

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • motywujące środowisko pracy,
  • pracę w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@ks-sport.pl z dopiskiem WEB DEVELOPER w tytule wiadomości oraz klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.