Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

KOSTRZYN - SPRZEDAWCA

Miejscowość: KOSTRZYN Data dodania: 05.10.2017

 

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

sprzedawca

KOSTRZYN

 etat: 1/1

 

JEŚLI:

 

 1. Cechuje Cię wysoka kultura osobista
 2. Łatwo nawiązujesz kontakt a komunikatywność to Twój niewątpliwy atut
 3. Chcesz się rozwijać i zostać super sprzedawcą
 4. Lubisz pracę w zespole
 5. Jesteś dyspozycyjny

 

DOŁĄCZ DO NAS!!!

 

 

OFERUJEMY:

 

 1. Dynamiczna pracę w profesjonalnym środowisku w nastawionym na sukces zespole
 2. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 3. Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania
 4. Rabaty pracownicze
 5. Pracę z wiodącymi markami sportowymi w nowoczesnych salonach
 6. Szansę rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
 7. Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników
 8. Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

 

 

 

Czekamy na Twoje CV i LM z klauzulą dot. przetwarzania danych na adres: rekrutacja@ks-sport.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Sprzedawca 1/1 KOSTRZYN . Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.        

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j

 

 

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.