SPRZEDAWCA - GDAŃSK

Miejscowość: GDAŃSK Data dodania: 19.09.2017

Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca

GDAŃSK 1/1 etat

JEŚLI:

1. Cechuje Cię wysoka kultura osobista
  2. Łatwo nawiązujesz kontakt a komunikatywność to Twój niewątpliwy atut
  3. Chcesz się rozwijać i zostać super sprzedawcą
  4. Lubisz pracę w zespole
  5. Jesteś dyspozycyjny

DOŁĄCZ DO NAS!!!

OFERUJEMY:

1. Dynamiczna pracę w profesjonalnym środowisku w nastawionym na sukces zespole
  2. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania
  4. Rabaty pracownicze
  5. Pracę z wiodącymi markami sportowymi w nowoczesnych salonach
  6. Szansę rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
  7. Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników
  8. Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Czekamy na Twoje CV i LM z klauzulą dot. przetwarzania danych na adres: rekrutacja@ks-sport.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Sprzedawca  GDAŃSK 1/1 etat . Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Administratorem danych jest KS SPORT z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Sp.j