Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

O firmie

Kim jesteśmy?

Sport to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianie swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Naszej Firmie i towarzyszą nam do dziś.
Firma KS SPORT od momentu powstania z powodzeniem działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym.

Dlaczego warto?

Nieustanne podnoszenie standardów, dbałość o rozpoznawalność marek oraz ogromny szacunek dla Klienta czyni z Nas wspaniałego partnera w dążeniu do dynamicznego rozwoju. 

Oferujemy produkty wiodących marek sportowych, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i dbamy o to, aby nasi Klienci mieli możliwość zaopatrzenia się w najwyższej jakości odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe i nie tylko. Dzięki wypracowanym relacjom jesteśmy w stanie zaproponować produkty z aktualnej kolekcji oraz minionego sezonu w najkorzystniejszych cenach.

 

Zaufanie i Wizja

Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku, dziś po 9 latach dysponujemy rozbudowaną Siecią Sklepów w całej Polsce. Funkcjonowanie ułatwia potężne zaplecze logistyczne oraz szeroka oferta produktowa.

Oferujemy również fachową pomoc w różnych aspektach, aby łatwiej realizować plany i marzenia naszych Klientów.

Magazyn, Studio

 

Znakomite zaplecze logistyczne, wyposażone w najnowocześniejsze systemy IT pozwala nam sprawnie i szybko zaopatrywać Salony Sieci. 

Materiały marketingowe powstają w naszym studio Foto, które zapewnia profesjonalne sesje zdjęciowe, będące podstawą wszelkich wykonywanych projektów graficznych. 

To co ważne - Ludzie

Najsilniejszą stroną Firmy jest zespół ludzi zaangażowanych, wykwalifikowanych i pełnych pomysłów, którzy swoją inspiracją i motywacją uskrzydlają. Mamy przed sobą piękną wizję i dołożymy wszelkich starań, aby po nią sięgnąć.

Nasza potrzeba rozwoju i rozbudowy oferty nie zna granic, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Zaufanie, jakim obdarzyli Nas Klienci, to efekt zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu.