kssport
KS SPORT to prężnie rozwijająca się firma, działająca od 2008 roku na rynku odzieżowo-obuwniczym. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, Adidas, Asics, New Balance.

Wyznaczamy trendy
Czekamy na Ciebie z najnowszymi kolekcjami markowej odzieży i obuwia w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszym propozycjom każdego dnia możesz czuć się wyjątkowo, wybierając swój styl – casual, lifestyle czy sportowy.

Firma to ludzie
Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze.

Bliskość
Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w blisko 60 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie – także sklep internetowy. Dzięki niemu od skorzystania z fantastycznych promocji i okazji w KS SPORT dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

KS SPORT
Jakość. Trendy. Pasja.
Dla Ciebie.

powrót